Účetní Prostějov

Jméno/Firma
IF FACILITY, a.s.
Pracoviště
Prostějov
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu

nového kolegu/kolegyni na pozici ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • Kompletní vedení účetní a daňové agendy

  • Tvorba a zpracování provozního rozpočtu, rozbory hospodaření

  • Vyúčtování dotací

  • Zpracování účetní závěrky

  • Evidence a zúčtování daní včetně přiznání

  • Zpracování statistických výkazů

  • Příprava podkladů pro audit

  • Spolupráce s daňovým poradcem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru

  • Znalost podvojného účetnictví, daní a ekonomiky

  • Výborná znalost práce na PC-MS Office WORD, EXCEL

  • Výhodou znalost účetního programu POHODA

  • Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně

  • Pečlivost a smysl pro detail

  • Organizační a komunikační schopnosti

  • Schopnost pracovat týmově

Nabízíme:

  • Samostatnou a zajímavou práci s možností finančního i profesního růstu

  • Finanční benefity

  • Práci na HPP, plný úvazek

  • Mzda 35000-40000,- Kč dle dosažené kvalifikace a praxe

  • Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě

  • Nástup k 1.1.2025, případně dohodou

Místo výkonu práce: IF FACILITY a.s., Floriána Nováka 5267/3, 796 01 Prostějov

Svůj životopis zasílejte na uvedenou emailovou adresu