MECHANIK (m/ž) - vedoucí servisního střediska Praha - mzda 47 000 Kč

Jméno/Firma
LK Pumpservice - Services, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme zavedená firma, operující více jak 30 let v oblasti servisu čerpací techniky jak kalových čerpadel, tak čerpadel na čistou vodu. Máme servisní střediska v Plzni, Teplicích, Bystrém, Břeclavi a centrálu v Praze.

Od roku 2025 nové sídlo firmy: ul. Kramolínská, Praha 18-Letňany.

Do servisního střediska v Praze hledáme nového, manuálně šikovného kolegu na pozici MECHANIK (m/ž) - vedoucí servisního střediska Praha.

Náplň práce:

  • vedení týmu mechaniků, plánování výjezdů
  • agenda pravidelných kontrolních prohlídek strojů u zákazníků a další agenda spojená s chodem servisního střediska
  • budete se také osobně podílet na opravách a kontrolách čerpadel, míchadel, dmychadel, aeračního zařízení, uvádění strojů do provozu
  • výjezdy na servisní prohlídky v okolí Prahy

Co od Vás očekáváme:

  • maturitu nebo výuční list v oboru elektro
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič - řízení servisní dodávky do 3,5t.
  • schopnost vedení týmu mechaniků
  • asertivně jednat se zákazníky i s dodavateli
  • aktivně vyhledávat nové dodavatele
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • manuální zručnost a cit pro detail
  • uživatelskou znalost práce na PC - MS Office

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástup možný ihned
  • zaměstnání u stabilní a zavedené společnosti
  • po zkušební době možnost růstu mzdy
  • práci v plně vybavené servisní dílně
  • pevnou pracovní dobu od 7:00 do 15:30 včetně 1/2 hodinové přestávky.
  • plné proplácení případných hodin nad rámec pracovní doby
  • stravenkový paušál + 5 týdnů dovolené
  • 13. plat v červenci a 14. plat v prosinci

Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu! Těšíme se na Vás.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště