Technik výroby a kvality

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Lobendava
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Chemie a potravinářství
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledám nového člena do týmu menší výroby na severu Čech.

Na pozici Technik výroby budete dohlížet na výrobní postupy, kvalitu a zlepšování procesů.

Popis pozice:

  • Řešení reklamací po technické stránce
  • Hledání technických řešení
  • Analýza chyb, zlepšování procesu výroby
  • Kontrola vstupních materiálů
  • Správa a kontrola měřících prostředků
  • Vývoj nástrojů kvality
  • Spolupráce s kolegy z oddělení výroby a technologie

Profil kandidáta:

  • Vzdělání technického směru (minimálně SŠ)
  • Plynulá angličtina slovem i písmem (jsme mezinárodní společnost, takže jazky u nás využijete)
  • Zkušenosti s kvalitou
  • Znalost 8D reportů
  • Dobrá znalost technologie zpracování oceli
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Nadšení pro technickou optimalizaci
  • Výhodou: základní znalost němčiny, znalost LEAN procesů

Nabízíme:

  • Samostatná a kreativní práce v technické oblasti
  • Možnost rozšíření vzdělání
  • Stravenky v hodnotě 120,-
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce v klidném prostředí
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny sick days

Zaujala Vás tato pozice a jste to právě Vy, koho hledám?

Pak se mi neváhejte ozvat a další postup už pořejšíme spolu.

Těším se na vaše reakce!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na spoření / pojištění