Vedení skladu a závoz zboží

Jméno/Firma
Úklidový servis ŠKAROUPKA s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Plný, Zkrácený
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme zavedená a stabilní společnost, která na trhu působí přes 17 let. V současnosti spravujeme přes 50 firem v Brně a okolí a zaměstnáváme přes 70 pracovníků. Našim pracovníkům nabízíme výborné mzdového ohodnocení, jistotu zaměstnání a vstřícné chování.

Náplň práce:

Přijmeme pracovnici/íka na zajištění chodu skladu. Jedná se o vedení skladové evidence, objednávání zboží a zavážení zboží (běžné čistící prostředky a hygienický materiál jako je toaletní papír, papírové ručníky, tekutá mýdla apod.). Nutná komunikace s našimi dodavateli, stejně tak jako komunikace s našimi pracovníky. Kontrola kvality úklidu a reporting vedoucímu pracovníkovi. Pracovní lokalita je Brno a blízké okolí.

Co od Vás očekáváme:

Řidičský průkaz sk.B, komunikativnost, znalost práce na PC ideálně zkušenost s skladovou evidencí, flexibilní přístup, základní fyzickou zdatnost.

Co Vám můžeme nabídnout:

Zázemí stabilní společnosti, výborné mzdové ohodnocení, samostatnou a pestrou práci, osobní vůz i k soukromým účelům, mobilní telefon, PC.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí