PROVOZNĚ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Jméno/Firma
DOMINO cz, o. p. s.
Pracoviště
třída Tomáše Bati 3244, Zlín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
21. 10. 2024

Organizace DOMINO cz, o.p.s., hledá pro rozšíření svého pracovního týmu kolegyni / kolegu na pracovní pozici PROVOZNĚ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE.

Chceš být součástí našeho dynamického týmu? Hledáme všestranného kolegu/kolegyni, který/á spojí administrativní dovednosti s ekonomickým myšlením. Tvoje zodpovědnost bude zahrnovat široké spektrum úkolů, od správy dokumentů až po kooperaci na rozpočtech.

POŽADUJEME

- SŠ/VŠ vzdělání – ekonomického směru výhodou

- zkušenosti s administrativní prací a základy účetnictví

- dobrá znalost práce na PC (MS Office, ekonomické systémy výhodou)

- analytické myšlení

- flexibilitu

- zodpovědnost a preciznost

- ochotu učit se novým věcem

- kultivovaný písemný i ústní projev

- schopnost pracovat samostatně i v týmu

- schopnost určovat priority

- řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

- práci na plný úvazek

- stabilní zaměstnání v příjemném pracovním prostředí

- zázemí stabilního zaměstnavatele

- místo výkonu práce: Zlín

- plat: dle vnitřního předpisu organizace

- vhodné i pro absolventy

- nástup: dle dohody, IHNED

NÁPLŇ PRÁCE

- zajištění chodu kanceláře a poskytování komplexní administrativní podpory pro celý tým

- kooperace na přípravě a realizaci projektů, na rozpočtování organizace

- interní spolupráce, komunikace v rámci jednotlivých středisek organizace

- aktivní účast na zpracování podkladů pro účetnictví

- archivace dokumentů

- správa a aktualizace databází klientů

- samostatné řešení zadaných úkolů

- asistentské práce (organizace schůzek a jednání s klienty, vyřizování telefonických hovorů, korespondence, služební pochůzky mimo kancelář - např. pošta, úřady, apod.

Bližší informace Vám rádi poskytneme v pracovní dny na telefonu 577 218 708, 734 602 177.

Pokud Vás námi nabízená pracovní pozice zaujala, zašlete, prosím, Váš životopis společně s motivačním dopisem jako odpověď na uvedený inzerát přes daný portál nebo na adresu: DOMINO cz, o.p.s., třída Tomáše Bati 3244, 760 01 Zlín nejpozději do 20. 11. 2024.