Pracovník v sociálních službách - osobní asistent/-ka

Jméno/Firma
OBČANSKÉ SDRUŽENÍ MARTIN, z.s.
Pracoviště
Makovského 1339/16, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Základní
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme

* kvalifikaci dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (není pro nástup podmínkou – kurz lze absolvovat až do 18 měsíců po nástupu)

* trestní bezúhonnost

* zdravotní způsobilost

* spolehlivost

* zkušenost s prací se seniory a osobami se zdravotním postižením výhodou

Nabízíme

* dohodu o pracovní činnosti, 200,-Kč/hod.

* zaškolení a pravidelné další vzdělávání v oboru

* nástup možný ihned

Náplň práce

* osobní asistence pro seniory a osoby se zdravotním postižením v domácnostech klientů po celé Praze

* mezí úkony osobní asistence patří - pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, zajištění stravy, chodu domácnosti, osobní hygieně, kontaktu se společenským prostředím

* vzhledem k nepřetržitému provozu je rozsah i čas služby na domluvě, práce vyžaduje určitou míru časové flexibility

* práce také o víkendech