HR consultant junior

Jméno/Firma
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
Pracoviště
Vinohradská 29/93, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
21. 10. 2024

Jsme personálně poradenská společnost zaměřující se na nábor klíčových pozic a poradenství v oblasti HR a aktuálně hledáme HR Consultanta/ku, který/á bude vést projekty v náboru pro naše klienty.

Jaká je náplň práce?

  • Tvorba pracovních nabídek na portály a sociální sítě.
  • Aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů.
  • Telefonická, online i osobní komunikace s kandidáty a klienty.
  • Úprava dokumentů a CV.
  • Správa účtů na inzertních portálech.
  • Spolupráce při výběrových řízení – osobní i online pohovory a schůzky.
  • Správa administrativy.

Jak by měl vypadat Váš profil?

  • Jsi student navazujícího studia VŠ a chceš získat pracovní zkušenosti.
  • Zajímáš se o oblast personalistiky a HR.
  • Skvěle ovládáš angličtinu – dokážeš napsat e-mail i osobně komunikovat.
  • Jsi zodpovědný/á a svou práci se vždy snažíš dělat pečlivě.
  • Bez problémů ovládáš MS Word, Excel a Outlook.
  • Dokážeš si efektivně zorganizovat práci i čas, umíš si stanovit priority.
  • Máš příjemnéreprezentativní vystupování.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Získáš cenné pracovní zkušenosti v personalistice a HR.
  • Budeš se podílet na celém procesu výběrového řízení.
  • Seznámíš se s fungováním trhu práce a s uplatněním napříč obory.
  • Můžeš si flexibilně rozvrhnout pracovní dobu.
  • Dáme ti prostor pro seberealizaci – budeme otevřeni tvým nápadům.

Místo výkonu: Praha – Vinohrady

Pracovní úvazek: 20-30 hodin týdně (dle dohody)

Nástup: dle dohody

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej se nám poslat svůj životopis.