Řidič VZV – od 32.000 Kč – HPP, BENEFITY, UBYTOVÁNÍ

Jméno/Firma
SH Job Partners s.r.o.
Pracoviště
Vysoké Mýto
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Pro našeho klienta, největšího zaměstnavatele v regionu zabývajícím se výrobou autobusů, hledáme nové zaměstnance na pozici – ŘIDIČ VZV. Pokud máte platný průkaz VZV a máte praxi na pozici, rádi Vám nabídneme zaměstnání na HPP se spoustou benefitů a možností ubytování!

Nebojte se přihlásit! Věnujeme se každému zájemci!

Náplň práce:

  • Řízení VZV vozíku s obsluhou zdvihacího zařízení.
  • Nakládání a skládání polotovarů a výrobků v obalech a bednách.

Co od Vás očekáváme:

  • Průkaz VZV -  sk. A nebo sk. W1
  • Praxe na pozici – výhodou
  • Manuální zručnost a zodpovědný přístup k práci
  • Ochotu pracovat na 3 směnný provoz
  • Zdravotní způsobilost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnání na HPP
  • Mzdu od 32.000 Kč + níže uvedené benefity
  • Hodinovou mzdu od 191 Kč/hod. + příplatky dle ZP
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonus 1750 Kč/měs. za docházku
  • Odměna od mistra od 3000 Kč /měsíc
  • Příspěvky na stravování 55%
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Možnosti přesčasů
  • Možnost zajištění ubytování
  • Možnost čerpaní záloh na mzdu
  • Servis koordinátora 24/7

V případě že Vás nabídka zaujala, nebo máte nějaký dotaz, kontaktujte nás odpovědí na daný inzerát nebo volejte na tel. číslo:  zobrazit tel. číslo

Těšíme se na spolupráci !

Team SH Job Partners