Seřizovač linek na výrobu obalů / laminátových tub

Jméno/Firma
ZÁLESÍ a.s.
Pracoviště
Zlín
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost ZÁLESÍ a.s. je soukromou firmou s plnou účastí českého kapitálu. Firma se může pochlubit dlouholetou historií, přičemž na českém a evropském trhu působí v různých formách již od roku 1953. Vzhledem k rychle se měnícímu ekonomickému prostředí se diverzifikace podnikatelských aktivit společnosti do několika výrobních oborů a služeb ukazuje jako klíčový prvek, který snižuje podnikatelská rizika a posiluje ekonomickou stabilitu firmy.

O nás

ZÁLESÍ a.s. je moderní výrobní firma, která obstojí v evropské i světové konkurenci. Firma se může pochlubit dlouholetou tradicí, stabilitou, moderními výrobními prostorami a progresivními technologiemi na světové úrovni. V různých podobách působí na českém a evropském trhu od roku 1953. Sídlo firmy je v překrásném prostředí města Luhačovic. Zaměření firmy je šetrné k životnímu prostředí, o čemž svědčí i certifikace dle normy ISO 14001.

Firma ZÁLESÍ a.s – závod OBALY se zabývá výrobou laminátových tub.

Náplň práce:

  • nastavuje a řídí výrobní proces - seřízení linky pro výrobu laminátových tub
  • provádí pravidelnou denní údržbu linky, kontrolu stavu linky
  • odpovídá za kvalitu vyráběných tub (obalů pro zubní pasty, kosmetické a farmaceutické krémy a gely)
  • jedná se o práci v třísměnném nebo  nepřetržitém provozu

Co od Vás očekáváme:

  • vyučení nebo ÚSO vzdělání technického směru (elektro, strojní, mechanik – seřizovač) je výhodou, nicméně zaškolíme a zapracujeme i uchazeče bez dosavadních znalostí a zkušeností z oboru
  • manuální zručnost, zodpovědnost, osobní motivaci učit se a zlepšovat se

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pečlivé a kvalitní zaškolení
  • adekvátní finanční ohodnocení a širokou škálu zaměstnaneckých výhod včetně penzijního a životního pojištění
  • příjemné pracovní prostředí, moderní výrobní technologie a špičkové technické zázemí
  • zajímavou práci – s roční produkcí nad 100 mil. ks. laminátových tub, se řadíme mezi největší výrobce tubových obalů v EU – obaly dodáváme více než 100 zákazníků z 25, převážně evropských, zemí (např. pro značky Lacalut, Odol, L‘Oreal, Indulona, Biorepair, Panthenol, Bepanthol …..)
  • příplatek za noční směnu 50 Kč/hodinu

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování