Seřizovač vstřikovacích strojů

Jméno/Firma
ZÁLESÍ a.s.
Pracoviště
Zlín
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost ZÁLESÍ a.s. je soukromou firmou s plnou účastí českého kapitálu. Firma se může pochlubit dlouholetou historií, přičemž na českém a evropském trhu působí v různých formách již od roku 1953. Vzhledem k rychle se měnícímu ekonomickému prostředí se diverzifikace podnikatelských aktivit společnosti do několika výrobních oborů a služeb ukazuje jako klíčový prvek, který snižuje podnikatelská rizika a posiluje ekonomickou stabilitu firmy.

O nás

Firma ZÁLESÍ a.s. se sídlem v Luhačovicích zaměstnává 520 pracovníků v 7 závodech. Firma je soukromou společností se stoprocentní účastí českého kapitálu. Společnost se může pochlubit dlouholetou tradicí, v různých podobách působí na českém a evropském trhu od roku 1953.

Náplň práce:

  • Nastavuje výrobní proces vstřikování plastových výlisků
  • Provádí pravidelnou denní údržbu a seřízení forem
  • Odpovídá za správnou výrobu podle technologických postupů
  • Jedná se o práci v nepřetržitém provozu

Co od Vás očekáváme:

  •  Zkušenosti v oblasti strojírenství nebo zpracování plastů vstřikováním
  •  Vyučení nebo ÚSO vzdělání technického směru
  •  Manuální zručnost
  •  Technické znalosti v oblasti strojních zařízení

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní a současně dynamicky se rozvíjející firmy
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod včetně penzijního a životního pojištění
  • Systém vzdělávání a rozvoje
  • Špičkové technické zázemí
  • Moderní výrobní prostory
  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • příplatek za noční směnu 50 Kč/hodinu

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování