PANDORA - Prodejní asistentka - Zlín

Jméno/Firma
Pandora Jewelry CR s.r.o.
Pracoviště
náměstí Míru 174, Zlín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pro naše prodejny ve Zlíně hledáme nové kandidáty, kteří se stanou součástí našeho Pandora týmu.
Jste komunikativní, týmový hráč a máte chuť se rozvíjet v oblasti šperků, ve stabilní společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Lokalita : Zlaté Jablko Zlín

NÁPLŇ PRÁCE :

  • Každodenní kontakt a komunikace se zákazníkem
  • Péče o vzhled a chod prodejny
  • Dosahování stanovených výsledků prodeje
  • Prezentace výrobků dle standardů značky
  • Udržování přátelských vztahů se zákazníky i se spolupracovníky

CO POŽADUJEME :

  • Komunikativnost, proaktivitu a flexibilitu
  • Zodpovědnost a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
  • Anglický jazyk, další jazyky velkou výhodou
  • Výhodou je zájem o oblast módy a aktuální trendy
  • Reprezentativní vystupování
  • Týmového ducha

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT :

  • Benefity : Multisport karta, příspěvek na stravování (stravenky), sleva na produkty, variabilní pracovní doba, bezplatné školení v oboru, pravidelné motivační soutěže
  • Přátelský kolektiv a zaměstnání pro silnou a stabilní mezinárodní společnost
  • Kariérní růst
  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností dlouhodobé spolupráce
  • Nástup ihned
  • Práce na plný i zkrácený úvazek

Vaše životopisy společně s fotografií zasílejte prosím odpovědí na tento inzerát.