Finanční controller

Jméno/Firma
TRESCON Executive Search s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Jste zkušený finanční controller, který hledá nové výzvy?

Nebo jste na začátku kariéry a chcete získat cenné zkušenosti ve stabilní mezinárodní společnosti?

Přidejte se k týmu našeho klienta, výrobní společnosti s dlouhou historií, která je součástí nadnárodní skupiny, lídra v oblasti výroby obalových materiálů. Staňte se klíčovým členem finančního týmu. Čeká vás rozmanitá práce s možností profesního růstu nejen v Česku, ale i v rámci celé skupiny.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • příprava a analýza pravidelných finančních reportů a prognóz
  • identifikace rizik a neefektivností s návrhem změn
  • spolupráce při tvorbě finančního plánu a prognózování
  • úzká spolupráce s českou pobočkou a zahraničními závody
  • podpora finančních auditů a dalších controllingových procesů v rámci skupiny
  • analýza klíčových KPI a kontrola jejich plnění
  • kontrola pohybu zásob a kalkulace nákladů
  • analýzy nákladů, výnosů, údajů z rozvahy, nákladových středisek atd.

KOHO HLEDÁME:

  • minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • angličtina na komunikativní úrovni – komunikace s mezinárodním týmem
  • alespoň základní zkušenosti s účetnictvím
  • vysoká úroveň práce s daty
  • pokročilá znalost MS excel

CO NABÍZÍME:

  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti s profesionálním zázemím a procesy
  • Možnost kariérního růstu v mezinárodní skupině, kde budete mít příležitost pracovat na projektech s kolegy ze zahraničí a posouvat se směrem k controllingovým rolím i na jiných závodech ve skupině.
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další benefity

Pokud hledáte zajímavou pracovní příležitost, kde můžete rozvíjet své znalosti a kariéru v rámci mezinárodní společnosti, pošlete nám prosím svůj životopis!