Fyzioterapeut | Lázně Slatinice

Jméno/Firma
Lázně Slatinice
Pracoviště
Slatinice
Úvazek
Plný, Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

Co bude Vaším úkolem:

  • individuální i skupinová cvičení s lázeňskými klienty

  • aplikace manuálních i přístrojových metod, edukace pacientů

  • praxe v rámci lůžkové, ambulantní i lázeňské péče

  • práce v moderním lázeňském domě s nově vybudovaným zázemím pro lékařské i nelékařské obory, s dobře vybavenou vodoléčbou, elektroléčbou, termoterapií a LT

  • spolupráce s ostatním zdravotnickým personálem

  • práce na ranní směny Po - Pá (8 hod)

  • nástup možný ihned nebo dohodou

  • práce na plný či zkrácený úvazek, popř. DPP

Co u nás získáte:

  • možnost prohlubování odborných znalostí

  • možnost dalšího profesního vzdělávání

  • náborový příspěvek

  • sick days

  • práci v příjemném lázeňském prostředí

  • nástupní mzda dle kvalifikace a praxe

  • zaměstnanecká strava v prostorách areálu lázní

  • výhodné mobilní tarify

  • výměnné pobyty v lázních v ČR

  • možnost bezúročné půjčky

  • odměny při životních jubileích

Co od Vás očekáváme:

  • dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru fyzioterapie

  • předchozí praxe či další kurzy výhodou

  • zdravotní způsobilost

  • samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, ochota se učit a rozvíjet

Benefity

Našich zaměstnanců si vážíme, proto jim nabízíme řadu výhod:

  • PRÁCI V KLIDNÉM LÁZEŇSKÉM PROSTŘEDÍ

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVĚK AŽ 10.000 Kč

  • PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

  • VÝMĚNNÉ REKREACE V ČESKÝCH LÁZNÍCH

  • VÝHODNÝ MOBILNÍ TARIF PRO CELOU RODINU

  • KURZY A ODBORNÉ VZDĚLÁVÁNÍ

  • ZÁZEMÍ MODERNÍHO LÁZEŇSKÉHO DOMU

  • ODMĚNY PŘI ŽIVOTNÍM VÝROČÍ

  • MOŽNOST BEZÚROČNÉ PŮJČKY

  • SICK DAYS V DÉLCE 3 DNŮ

  • JEDEN TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC

  • ZAMĚSTNANECKÁ KÁVA NA PRACOVIŠTI

Zaujala vás tato pozice?

Pošlete nám svůj životopis a my se vám ozveme.

Jana Fifková

personální manažerka

tel.: +420 734 572 021

e-mail: fifkova@lazneslatinice.cz