Kuchař/ka | Lázně Slatinice

Jméno/Firma
Lázně Slatinice
Pracoviště
Slatinice
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

Co bude Vaším úkolem:

  • příprava jídel tradiční i moderní kuchyně

  • koordinace práce mezi jednotlivými pracovišti

  • příprava jídel pro lázeňské pacienty

  • příprava jídel pro společenské akce (svatby, rauty, rodinné oslavy, firemní akce...)

  • práce ve směnném provozu, práce na hlavní pracovní poměr

Co u nás získáte:

  • možnost prohlubování znalostí v dietní gastronomii

  • možnost dalšího profesního vzdělávání

  • práci v příjemném lázeňském prostředí

  • nástupní mzda dle kvalifikace a praxe

  • týden dovolené navíc

  • zaměstnanecká strava v prostorách areálu lázní

  • výhodné mobilní tarify

  • výměnné pobyty v lázních v ČR

  • možnost bezúročné půjčky

  • odměny při životních jubileích

Co od Vás očekáváme:

  • minimální vzdělání středně odborné - vyučení v oboru kuchař/ka

  • praxe v oboru výhodou, nezaučené zaučíme

  • znalost z oblasti dietní gastronomie výhodou

  • zájem o moderní gastronomii a ochota učit se

  • zdravotní způsobilost

  • samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita

  • řidičský průkaz skupiny B

  • pozice je vhodná i pro absolventy

Benefity

Našich zaměstnanců si vážíme, proto jim nabízíme řadu výhod:

  • PRÁCI V KLIDNÉM LÁZEŇSKÉM PROSTŘEDÍ

  • PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

  • VÝMĚNNÉ REKREACE V ČESKÝCH LÁZNÍCH

  • VÝHODNÝ MOBILNÍ TARIF PRO CELOU RODINU

  • MOŽNOST PROFESNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

  • ZÁZEMÍ MODERNÍHO LÁZEŇSKÉHO DOMU

  • ODMĚNY PŘI ŽIVOTNÍM VÝROČÍ

  • MOŽNOST BEZÚROČNÉ PŮJČKY

Zaujala vás tato pozice?

Pošlete nám svůj životopis a my se vám ozveme.

Jana Fifková

personální manažerka

tel.: +420 734 572 021

e-mail: fifkova@lazneslatinice.cz