Nutriční terapeut/ka

Jméno/Firma
Lázně Slatinice
Pracoviště
Slatinice
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

Co bude Vaším úkolem:

  • sestavování jídelníčků, normování stravy

  • dietní poradenství pro pacienty i personál stravovacího úseku, konzultace se zdravotnickým personálem při určování diet pacientům

  • sledování a kontrola nutričních hodnot stravy, kontrolních bodů, hmotnosti porcí apod.

  • práce s informačním systémem, vedení dokumentace, správa standardů

  • práce v jednosměnném provozu Po - Pá (8 hod. prac. doba)

  • práce na hlavní pracovní poměr - plný úvazek

Co u nás získáte:

  • práci v příjemném lázeňském prostředí

  • nástupní mzda dle kvalifikace a praxe

  • zaměstnanecká strava v prostorách areálu lázní

  • 5 týdnů dovolené

  • Sick Days (zdravotní volno)

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • výhodné mobilní tarify

  • výměnné pobyty v lázních v ČR

  • možnost bezúročné půjčky

  • odměny při životních jubileích

  • slevy na firemní služby

  • nástup ihned/dohodou

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání v oboru nutriční terapeut, dietní sestra nebo v příbuzném oboru

  • zkušenosti na obdobné pozici vítány

  • znalost práce na PC

  • pozitivní přístup, příjemné vystupování, komunikační a organizační schopnosti

  • samostatnost, spolehlivost

  • občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Benefity

Našich zaměstnanců si vážíme, proto jim nabízíme řadu výhod:

PRÁCE V KLIDNÉM LÁZEŇSKÉM PROSTŘEDÍ

  • SICK DAYS

  • PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

  • VÝMĚNNÉ REKREACE V ČESKÝCH LÁZNÍCH

  • VÝHODNÝ MOBILNÍ TARIF PRO CELOU RODINU

  • KURZY A ODBORNÉ VZDĚLÁVÁNÍ

  • ZÁZEMÍ MODERNÍHO LÁZEŇSKÉHO DOMU

  • ODMĚNY PŘI ŽIVOTNÍM VÝROČÍ

Zaujala vás tato pozice?

Pošlete nám svůj životopis a my se vám ozveme.

Mgr. Tereza Stehlíková

personální manažerka

tel.: +420 734 572 021

e-mail: stehlikova@lazneslatinice.cz