Technický vedoucí

Jméno/Firma
CS-BETON s.r.o.
Pracoviště
V Zanikadlech 260, Lužec nad Vltavou
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
21. 10. 2024

Co vás čeká

Kompletní vedení technického úseku společnosti, který odpovídá za kontrolu kvality výrobků a vstupních surovin, stanovení a kontrola dodržování technologických předpisů výroby, skladování a montáže, supervize oddělení technické podpory obchodu a problematika ISO.

Jaké znalosti a dovednosti od Vás očekáváme:

  • VŠ (SŠ) stavební vzdělání,
  • dobrá orientace v technologických normách,
  • znalost s řízením technických projektů,
  • znalost práce s PC,
  • měl/a byste být člověk komunikativní, odolný vůči stresu, nekonfliktní.

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • vést a motivovat kolektiv cca 8 podřízených zaměstnanců,
  • znalost technologických postupů při výrobě betonových nebo jiných chemických směsí,
  • zpracovávat a vést aktuální technickou dokumentaci,
  • řešení reklamací u zákazníka,
  • být dynamický a nebát se přiložit ruku k dílu.

Co vám můžeme nabídnout

V prvé řadě bychom chtěli, abyste byli spokojeným zaměstnancem/zaměstnankyní společnosti CS-BETON s.r.o..

K tomu Vám dopomůžeme:

  • jistotou stálého platu v rozvíjející se společnosti
  • motivačním ohodnocením
  • týdnem volna navíc
  • roční odměnou (možnost příspěvku na penzijní připojištění)
  • pouze ranními směnami
  • věrnostní odměnou
  • náborovým příspěvkem
  • příspěvkem na stravování
  • závodní stravování
  • možností sebezdokonalování se