Production Supervisor

Jméno/Firma
Green Energy Origin Czech s.r.o.
Pracoviště
Lidická 326, Bohumín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Chemie a potravinářství
Vytvořeno
21. 10. 2024

Jako výrobní supervizor budete hrát klíčovou roli v procesu výroby. Vaše odpovědnosti zahrnují optimalizaci denních aktivit a minimalizaci nákladů, aby byla zajištěna maximální kvalita a ziskovost výroby.

Náplň práce

  • Zpracování reportů
  • Efektivní řízení personálu
  • Zajištění, že výroba splňuje KPI; spolupráce s dalšími zúčastněnými stranami
  • Identifikace problémů s efektivitou a návrh zlepšení
  • Řešení technických problémů
  • Dodržování přísných bezpečnostních pokynů a standardů
  • Koordinace školení k zajištění bezpečnosti a právní shody

Požadavky a dovednosti

  • Ověřená zkušenost jako výrobní supervizor nebo v roli vedení
  • Vysokoškolské vzdělání v technickém, inženýrském nebo chemickém oboru je výhodou
  • Pokročilá znalost angličtiny (úroveň B1)
  • Pokročilé dovednosti v MS Office
  • Zkušenosti v automatizovaném prostředí
  • Silné organizační, vůdčí a komunikační dovednosti
  • Vynikající dovednosti v řešení problémů

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v rostoucí společnosti
  • Motivační platové ohodnocení
  • 5. týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Cafeterie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Přátelský a podporující kolektiv