Zdravotní sestra (hledáme sestřičky různých kvalifikačních úrovní)

Jméno/Firma
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Pracoviště
Český Krumlov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pro našeho významného klienta, veřejné zdravotnické zařízení, hledáme nové kolegyně či kolegy na pozici Zdravotní sestra, značka hledáme šikovné sestřičky různých kvalifikačních úrovní.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Poskytování zdravotní péče na vybraném oddělení a úkonů s tím spojených
  • Podílení se na provozu oddělení

POŽADUJEME:

  • Odbornou způsobilost k výkonu povolání úrovně Praktická sestra, Všeobecná sestra
  • Zdravotní způsobilost
  • Trestní bezúhonnost
  • Ochotu učit se novým věcem

NABÍZÍME:

  • Nadstandardní platové podmínky
  • Náborový příspěvek
  • Dotovanou dětskou skupinu (školka od 2 let, případně i méně)
  • Směnnost dle domluvy
  • Možnost ubytování + pomoc při zajištění bydlení
  • 6 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál 115 Kč/ odpracovanou směnu
  • Podporu vzdělávání všech zaměstnanců bez nutnosti podepisovat dohodu o navyšování/prohlubování kvalifikace
  • Zvýhodněný tarif pro zaměstnance a jeho rodinu od společnosti Vodafone
  • Parkování v areálu nemocnice za 400 Kč/ rok
  • Příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření - výše podle odpracovaných let v nemocnici
  • Příplatek za roky odpracované v nemocnici
  • Poskytnutí zdarma nadstandardního pokoje při hospitalizaci zaměstnance
  • Poukázka do lékárny 1x ročně ve výši 1 000 Kč
  • Odměny k životním výročím
  • Pořádání kulturních a sportovních akcí
  • Moderní pracoviště a zdravotní přístroje
  • Kontinuální investice do rozvoje nemocnice
  • Podporu vzdělávání a osobního rozvoje
  • A v neposlední řadě lidský přístup
  • Nástup dle domluvy, možný ihned
  • Místo výkonu práce: Český Krumlov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.