FACILITY MANAGER (M/Ž)

Jméno/Firma
Dussmann Service s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
21. 10. 2024

Momentálně hledáme do svého týmu v České republice kolegu / kolegyni na pozici

Náplň práce:

  • Komplexní správa nemovitostí
  • Řízení provozu údržby, oprav a revizí na daném objektu
  • Komunikace s odpovědným zástupcem zákazníka a dodavateli
  • Řešení havarijních stavů a krizových situací
  • Zajišťování menších stavebních úprav
  • Pravidelný reporting vedení společnosti o průběhu zakázek
  • Řízení a kontrola zaměstnanců

Očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru – znalost TZB
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Aj výhodou (ne podmínkou)
  • Aktivní a odpovědný přístup k práci
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Schopnost organizace práce
  • Uživatelská znalost MS Office, práce s PC
  • Schopnost argumentovat a vyjednávat
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • Pracoviště centru Prahy.
  • Firemní automobil, notebook a telefon.
  • Zázemí mezinárodní firmy
  • Férové jednání
  • Možnosti růstu odpovídající Vašim ambicím
  • Účast na odborných školeních, možnost rozšíření kvalifikace.
  • Kompletní technické vybavení.
  • Skvělý tým kolegů.

Nástup ihned nebo dohodou, nejlépe od 1.1.2025

Pošlete nám své CV nebo odkaz na váš LinkedIn profil. Obratem se s vámi spojíme a navrhneme další postup.