Pomocník v kuchyni/Mytí nádobí (DPP do konce roku 2024)

Jméno/Firma
Lázně Luhačovice, a.s.
Pracoviště
Luhačovice
Úvazek
Plný, Brigáda
Vytvořeno
21. 10. 2024

Hledáte stabilního zaměstnavatele? Chcete spojit rodinný život s tím pracovním? Líbilo by se vám pomáhat kuchařům v moderním a čistém prostředí lázeňských hotelů?

Pojďte k nám pracovat do kuchyně!

pracoviště: Společenský dům (Ihned - do konce roku 2024, preferujeme DPP), hotel Jurkovičův dům (nástup od poloviny prosince)

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost

  • pracovitost, pečlivost, spolehlivost

  • aktivní přístup k práci

Náplň práce:

  • naskládání a vyskládání nádobí do myčky

  • ruční mytí velkých nádob

  • dočišťování zeleniny

  • udržování čistoty na pracovišti

Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu silné společnosti

  • pracovní doba 37,5 hod/týden

  • směny ranní od 6:00-14:00 a odpolední od 12:00 do 20:00

  • týden dovolené navíc (25 dnů)

  • zaměstnanecké stravování (snídaně 8 Kč, oběd 38 Kč, večeře 22 Kč)

  • práci na hlavní pracovní poměr

  • pracovní oděv

  • zvýhodněné výměnné rekreace

  • cafeteria Edenred

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • slevy u obchodních partnerů