Všeobecná sestra na Dětskou léčebnu

Jméno/Firma
Lázně Luhačovice, a.s.
Pracoviště
Luhačovice
Vytvořeno
21. 10. 2024

Chcete pracovat v jednom z nejmodernějším prostředí dětských léčeben na Moravě? Jste empatická a nebojíte se práce s lidmi a především s dětmi? Hledáte stabilního zaměstnavatele?

Pracoviště: Dětská léčebna MIRAMONTI nástup možný dohodou

Požadujeme:

  • VŠ, VOŠ nebo SZŠ v oboru všeobecná sestra

  • praxe v podobném typu zařízení a zkušenosti na dětském oddělení výhodou

  • uživatelská znalost práce na PC

  • pozitivní přístup k dětem a jejich rodičům, komunikativnost, vstřícné chování a vystupování

Náplň práce:

  • práce u dětí, bez velké fyzické námahy

  • ošetřovatelská péče v prostředí dětských léčeben

  • spolupráce s lékaři a dalším personálem léčebny

  • 12ti hodinové pracovní směny (nepřetržitý provoz)

  • lékaři jsou na oddělení přítomni 24 hodin

Nabízíme:

  • celoroční práci na plný úvazek

  • zázemí a stabilitu silné společnosti

  • zaměstnanecké stravování (38 Kč)

  • pracovní doba 37,5 hod/týden

  • týden dovolené navíc (25 dnů)

  • aktivní podporu dalšího vzdělávání

  • zvýhodněné výměnné rekreace

  • cafeteria (Edenred)

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • slevy u obchodních partnerů