06/OPERÁTOR VÝROBY s nástupem IHNED, mzda od 30 500 - m/ž

Jméno/Firma
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Pracoviště
Teplice
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

PŘIJMEME IHNED ZKUŠENÉ OPERÁTORY VÝROBY DO NAŠEHO TÝMU :)

Co nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Mzdu od 30 500 Kč s možnosti růstu
  • Dopravu zdarma na trase z Děčín- Jílové- Přestanov - KRUPKA, kde se práce nachází a zpět
  • Možnost záloh každý týden
  • 25 dní dovolené

Náplň práce:

  • Sestavování kabelových svazků
  • Drobná manipulace s kabely ( páskování, stahování, izolace, nacvakávání komponent,...)
  • Spolupráce s ostatními členy týmu pro dosažení stanovených výrobních cílů
  • Práce je rozvržena v 12 hodinovém režimu - denní a noční

Požadujeme:

  • PRAXE V RÁMCI JEDNÉ FIRMY 1,5 roku PODMÍNKOU
  • Schopnost pracovat manuálně a efektivně ve výrobním prostředí
  • Pečlivost, přesnost a schopnost pracovat v rámci stanovených postupů

Zajímá vás tato pozice? Nečekejte a zavolejte nám ještě dnes na naši bezplatnou linku zobrazit tel. číslo .

Těšíme se na vaše telefonáty a možnost vám více říci o této skvělé příležitosti!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti