Operátor výroby - Izolatérka od 145 Kč/hod čistého

Jméno/Firma
Alfa JOB CZ s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Nabízíme Vám efektivní a flexibilní využití pracovní síly dočasným přidělením zaměstnanců, a to nejen v době výkyvů ve výrobě. Vyhledáme pro vás vhodné kandidáty dle vašich přesných specifikací a požadavků. Svým obchodním partnerům poskytujeme komplexní služby a servis. Naše agentura práce Alfa JOB CZ s.r.o. klade důraz na individuální přístup a flexibilní řešení dle daných potřeb klienta. Zaručujeme pravidelnou kontrolu našich zaměstnanců.

O nás

Alfa Job CZ – spolehlivý partner při výběru zaměstnání v Plzni a okolí

Náplň práce:

  • Ruční izolovaní cívek elektromotorů pro trolejbusy
  • Není vhodné pro uchazečky s karpálními tunely a problémy se zády

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost
  • Pečlivost, spolehlivost, svědomitost
  • Práce vhodná spíše pro ženy

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní a perspektivní české společnosti v Plzni
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Dvousměnný provoz
  • Možnost přesčasů
  • 5 týdnů dovolené
  • Zálohy po odpracování prvního týdne
  • Možnost ubytování
  • Docházkový bonus

Mzda:

  • Nástupní mzda 145,- Kč/hod čistého

Místo výkonu práce:

  • Plzeň

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy