Operátor CNC strojů - Dovolená navíc!

Jméno/Firma
Plaschka, spol. s r.o.
Pracoviště
Český Krumlov
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme česko-německá společnost se zaměřením na přesnou strojírenskou výrobou převážně pro letecký, ale také zdravotnický, lodní a automobilový průmysl. Vlastníme stroje značky YCM, Nakamura-Tome, Matsuura. Výrobní spektrum zahrnuje broušení, CNC frézování, CNC soustružení, povrchové úpravy a montáž. Dbáme na přesnost a kvalitu. Nabízíme stabilní práci a přátelský kolektiv.

Místo výkonu práce:
Hořice na Šumavě 147 (v dojezdové vzdálenosti).

Náplň práce:

  • Obsluha CNC frézek a soustruhů
  • Výměna nástrojů
  • Práce dle technické a výkresové dokumentace

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Přátelský a podporující kolektiv
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Atraktivní platové ohodnocení a benefity

Co od Vás očekáváme:

  • Technické myšlení a ochotu učit se nové věci
  • Základní znalost německého jazyka - výhodou
  • Schopnost číst a interpretovat výkresovou dokumentaci
  • Znalost práce s měřidly
  • Pečlivost, preciznost a spolehlivost

           Těšíme se na Vaši odpověď!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště