Specialista prodeje strojů

Jméno/Firma
AGROZET České Budějovice, a.s.
Pracoviště
Sladkovského 4178, Prostějov
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

AGROZET České Budějovice, a.s. je přední česká firma s více než 60letou tradicí, specializující se na prodej a servis zemědělské techniky. Nabízí široký sortiment strojů, náhradních dílů a technických řešení pro zemědělce. Jejich zaměření na kvalitu a spolehlivost je dělá lídrem na českém trhu v oblasti zemědělské techniky.

O nás

Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? Motivuje Vás dosahování vytyčených cílů, baví Vás obchodní komunikace a v možnosti trávit svůj pracovní čas v terénu vidíte svou příležitost? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici Specialista/ka prodeje strojů pro naši pobočku v Prostějově.

Co Vás čeká:

Hlavní náplní Vaší práce bude aktivní prodej zemědělské techniky, vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající klienty. Součástí Vaší práce bude také zpracovávání nabídek a vedení obchodních jednání. Dále budete zodpovědný za reporting vedení společnosti.

S Vaším začátkem Vám pomůžeme, ale později očekáváme samostatnost, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce.

Jak si Vás představujeme:

  • týmový hráč s chutí do práce a ochotou učit se nové věci
  • aktivní, komunikativní a zodpovědná osobnost s prozákaznickou orientací a výbornými prezentačními schopnostmi
  • profesionál v oboru prodeje s prokazatelnými obchodními úspěchy
  • střední odborné vzdělání (technický nebo zemědělský obor výhodou)
  • znalost práce na PC na uživatelské úrovni
  • řidičský průkaz sk. B, T
  • předchozí zkušenosti z prodeje zemědělské techniky jsou pro Vás výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zaměstnání, pohodové kolegy, příjemné pracovní prostředí
  • 13. mzdu, kvartální a roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • služební auto i k soukromým účelům
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity dětí zaměstnanců/na svatbu/při narození dítěte
  • příspěvek na stravu
  • zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky
  • ČSOB motivační program pro zaměstnance AGROZET
  • ALZA benefitní program pro zaměstnance AGROZET
  • další benefity poskytované v rámci skupiny GES GROUP
  • věrnostní odměny dle odpracovaných let
  • odměny dle životních jubileí
  • pravidelné vzdělávací kurzy pro zvyšování kvalifikace

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí