✂️ Střihačka

Jméno/Firma
unuodesign s.r.o.
Pracoviště
Tábor
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme Unuo.cz – firma z Tábora zaměřená na výrobu funkčního oblečení pro děti i dospělé. Naším cílem je spojit jednoduchost a kvalitu s udržitelností – proto je naše oblečení rostoucí, aby sloužilo déle. V Unuo věříme v kreativitu a přátelské pracovní prostředí, kde každý přispívá k tomu, aby vznikaly výrobky, které usnadní život nejen dětem, ale i rodičům ⚡

????️ Co vás čeká?

???? Práce s látkami – kontrola kvality a polohování
???? Obsluha automatického řezacího stroje
???? Nažehlování motivů a log Unuo.cz
???? Evidence, manipulace s látkami a kompletace dílů pro další oddělení

✔️ Co požadujeme?

???? Přesnost, pečlivost a zodpovědnost
???? Schopnost pracovat v dámském kolektivu
???? Ochotu učit se novým věcem

???? Co nabízíme?

???? Měsíční odměna až 26 000 Kč + motivační bonusy a odměny za splnění normy
????️ Stravenkový paušál ????????
⏱️ Práce v centru Tábora s příjemným kolektivem
???? Nástup možný ihned

???? Jak se přihlásit?

Chcete být součástí týmu Unuo.cz a podílet se na tvorbě kvalitního českého oblečení? Kontaktujte nás!
???? E-mail: e-mail přes odpovědní formulář

???? Místo pracoviště: Vožická 2103/25 - Tábor

Těšíme se na spolupráci! ????

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště