???? Konstruktér/ka střihů

Jméno/Firma
unuodesign s.r.o.
Pracoviště
Tábor
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme Unuo.cz – firma z Tábora zaměřená na výrobu funkčního oblečení pro děti i dospělé. Naším cílem je spojit jednoduchost a kvalitu s udržitelností – proto je naše oblečení rostoucí, aby sloužilo déle. V Unuo věříme v kreativitu a přátelské pracovní prostředí, kde každý přispívá k tomu, aby vznikaly výrobky, které usnadní život nejen dětem, ale i rodičům. ????

????️ Co vás čeká?

???? Tvorba, úprava a optimalizace střihů pro dětské oblečení
???? Spolupráce s dalšími odděleními (střihárna, švadleny, design)
????️ Testování a ladění detailů výrobků

✔️ Co požadujeme?

???? Znalost konstrukce oděvů a materiálů
???? Základní znalosti technologie výroby
????️ Zkušenosti s technickými výkresy a návrhem modelů
????️ Znalost práce na PC (znalost Lectra/AccuMark výhodou, rádi zaučíme)
???? Kreativitu, samostatnost a smysl pro detail

???? Co nabízíme?

???? Měsíční mzda až 35 000 Kč + motivační odměny
????️ Stravenkový paušál ????????
????️ Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
???? Příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí firmy

???? Jak se přihlásit?

Chcete být součástí týmu Unuo.cz a podílet se na tvorbě kvalitního českého oblečení? Kontaktujte nás!
???? E-mail: e-mail přes odpovědní formulář

???? Místo pracoviště: Vožická 2103/25 - Tábor

Benefity

  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště