Specialista na regulační záležitosti

Jméno/Firma
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o.
Pracoviště
Veveří 3163/111, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Věda, výzkum
Vytvořeno
21. 10. 2024

Staňte se součástí našeho mezinárodního týmu regulačních inženýrů a specialistů! Budete mít jedinečnou možnost ovlivnit novou generaci produktů protipožárních systémů z pohledu mezinárodních regulačních požadavků.

Na této pozici budete odpovědní za činnosti vedoucí k získání a udržení mezinárodních regulačních schválení a směrnic umožňujících prodej našich produktů pro detekci požáru. Budete řídit všechny činnosti spojené se získáváním a udržováním regulačních schválení u regulačních agentur, včetně splnění zákonných požadavků pro uvedení produktů na místní trhy.

Náplň práce:

  • Zajišťování souladu technické produktové dokumentace s mezinárodními regulačními směrnicemi a předpisy (ATEX/IECEx, SIL ad.)
  • Sledování platných regulačních požadavků a předpisů
  • Účast na národních a mezinárodních standardizačních komisích
  • Poskytování podpory projektovým týmům
  • Dodržování ISO standardů
  • Zapracování navrhovaných změn na zařízeních dle návrhu regulačních agentur
  • Spolupráce na přípravě pravidelných forecastů

Koho hledáme

  • Kandidáta/ku se zkušenostmi s evropskými nebo globálními regulačními požadavky a spoluprací s regulačními agenturami
  • Silné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Pokročilá úroveň mluvené a psané angličtiny
  • Pokročilý uživatel/ka Microsoft Office

Výhodou:

  • Technické vzdělání
  • Zkušenosti z projektového řízení

Nabízíme

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Perspektivu v globální technologické společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení, 13. plat - čtyřikrát ročně, 14.plat - roční bonus
  • Flexibilní benefity: stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, kafeterie v hodnotě 18.000 Kč/rok (po roce zaměstnání), výhodné T-Mobile tarify
  • Možnost částečné práce z domova
  • Práci na různorodých a zajímavých zahraničních projektech