MISTR VÝROBY (m/ž) směnový mistr na lakovně plastů

Jméno/Firma
PLASTIKA a.s.
Pracoviště
Kaplanova 2830/4, Kroměříž
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Naše společnost PLASTIKA Coating s.r.o. disponuje dvěma novými roboty lakovacích linek, obsluhované moderními systémy a technologiemi. V rámci rozšiřování týmu vedoucích pracovníků pro oddělení lakovny, hledáme do týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

MISTR VÝROBY (m/ž) - směnový mistr na lakovnu plastů

Náplň práce:

•Řízení směny s důrazem na efektivitu a kvalitu
•Samostatné operativní rozhodování v neplánovaných situacích
•Zodpovědnost za dodržování firemních standardů
•Kontrola a dodržování výrobních postupů a bezpečnosti práce

Požadujeme:

•Vzdělání SŠ - technický obor výhodou
•Praxi ve vedení výrobního týmu min. 1 rok
•Asertivní chování a měkké dovednosti vhodné na vedoucí pozici
•Velmi dobré organizační a řídící schopnosti, odolnost vůči stresu
•Skvělou znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz B
•Otevřenost ke změnám, transparentní komunikaci, aktivitu a efektivní výkonnost

Nabízíme:

•Zajímavou práci v zázemí stabilní a prosperující společnosti
•Možnost seberealizace a rozvoje podpořené odborným a manažerským vzděláváním
•Práci v nepřetržitém provozu
•20 dní dovolené + 5 dní volna navíc a 1 sickday
•Dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní kartu aj.

Požadovaný termín nástupu: dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis a my se Vám rádi ozveme.