Vedoucí Terénního programu pro děti a mládež Praha 9

Jméno/Firma
PROXIMA SOCIALE
Pracoviště
Jablonecká 718/3, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Profese
Školství a vzdělávání
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Společnost Proxima Sociale o.p.s.

Jsme úspěšná nezisková organizace. Pracujeme s dětmi, mládeží a rodinami. Preventivní a poradenské sociální služby poskytujeme více jak 30 let. Naším posláním je zvyšovat kvalitu života občanů a pomoci jim překonat nepříznivé životní situace. Prioritou jsou pro nás potřeby klientů, užitek naší práce však slouží celé komunitě.

Do týmu nízkoprahových programů hledáme zkušenou vedoucí/ vedoucího Terénního programu Praha 9, kterou práce s dětmi a mládeží baví, stejně tak, jako vedení menšího týmu a služby.

Úvazek: 0,8 - 1,00

Lokalita: Praha 9

Nástup: dle dohody

Náplň práce:

· Řízení sociální služby pro děti a mládež

· Řízení on-line podpory přes TikTikový účet @NaTveStrane

· Vedení pracovníků (2 úvazků)

· Poskytování přímé péče klientům (cca 40% pracovního času)

· Zvyšování kvality a inovace služeb

· Příprava podkladů žádostí o finanční podporu (dotace, granty), zpracování statistik služby a podkladů

pro závěrečné zprávy

· Spolupráce se základními a školami v lokalitě

· Spolupráce s OSPOD v MČ Praha 9 a dalšími institucemi

· Spolupráce na naplňování vize a plánování aktivit společnosti

· Účast na pravidelných poradách s vedením organizace

Požadujeme:

·VŠ/VOŠ v oboru sociální práce nebo příbuzných humanitních oborech (Splněnou kvalifikaci pro sociálního pracovníka)

Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost a spolehlivost

· Časovou flexibilitu (přímá práce s cílovou skupinou probíhá v odpoledních hodinách)

· Zkušenosti s vedením týmu a schopnost týmové spolupráce

· Zájem o inovativní metody sociální práce

Výhodou může být:

· Pracovní zkušenosti s programy pro děti a mládež výhodou

· Pracovní zkušenost v sociálních službách prevence

· Orientace v zákoně o sociálních službách a zásadách kvality sociálních služeb

Nabízíme:

· Smysluplnou práci v profesionální přední neziskové organizaci

· Spolupráci s dobře fungujícím, kompetentním týmem

· Zaškolení a pravidelnou podporu (supervize, intervize, metodická podpora)

· Mzdu odpovídající rozmezí 36 000 – 39 000,- plus osobní ohodnocení

· Po zkušební době osobní ohodnocení

· Pravidelné vzdělávání a účast na konferencích

· 200h výměra dovolené, 40h osobního volna, možnost home office, možnost studijního volna

· Prostor pro vlastní vize, realizaci nápadů a profesní růst

K výběrovému řízení zašlete:

1. profesní CV a případné reference z předchozích zaměstnání

2. motivační dopis

3. Vaše pojetí kvalitní a efektivní terénní služby pro děti a mládež.