SALES MANAGER B2B/ OBCHODNÍK nebo OBCHODNICE

Jméno/Firma
Cogebi a.s.
Pracoviště
Tábor
Vytvořeno
21. 10. 2024

COGEBI a.s. je světovým lídrem ve výrobě průmyslových produktů na bázi slídy, které jsou odolné vůči vysokému napětí, vysokým teplotám a ohni. Naše historie sahá až do roku 1929.

Hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří chtějí patřit mezi ODBORNÍKY NA SLÍDU! Rádi vás přivítáme v Táboře mezi nás.

Náplň práce:

  • Pravidelná komunikace se zákazníky v anglickém jazyce

  • Analýza potřeb zákazníků a příprava obchodních nabídek

  • Aktivní akvizice a rozvoj obchodních vztahů se zákazníky v určeném regionu

  • Sledování tržních trendů

  • Spolupráce s marketingovým a technickým týmem na přípravě prezentací a propagačních materiálů

  • Účast na obchodních jednáních, veletrzích a konferencích

Požadavky:

  • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti

  • Výborná znalost angličtiny (další jazyk výhodou)

  • Samostatnost, proaktivní přístup a orientace na výsledky

  • Zkušenost s mezinárodním technickým B2B prodejem výhodou

  • Ochota cestovat

Nabízíme:

  • Zajímavou a rozmanitou práci v dynamickém týmu včetně podpory BackOffice pro administrativu a organizaci

  • Vlastní portfolio aktivních zákazníků

  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (včetně jazykových kurzů)

  • Motivující platové ohodnocení

  • Flexibilní pracovní dobu s možností částečného home office

  • Firemní benefity (e-stravenky, e-benefity, příspěvek na penzi, služební vůz, telefon, notebook, firemní jídelna)

Nástup: Dle dohody

Pokud máte zájem, zašlete prosím svůj životopis v angličtině i češtině na adresu: jobs@cogebi.com