Směnový mistr

Jméno/Firma
STV Technology, s.r.o.
Pracoviště
Bořiny 1145, Polička
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

  • Vedení pracovníků výroby – obsluhy strojů, seřizovači;
  • Zajištění plynulého chodu výroby, zodpovědnost za organizaci práce;
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO a dalších interních a zákonných předpisů;
  • Odpovědnost za plnění plánu výroby;
  • Operativní řešení problémů (kapacity, materiál);
  • Koordinace pracovníků s cílem zefektivnění jejich práce, snížení nákladů a zvýšení přidané hodnoty;
  • Zajišťuje dodržování nastavených postupů a procesů;
  • Kontrola dodržování pracovní a technologické kázně;
  • Tvorba, nastavení, sledování, řízení a vyhodnocování procesu výroby;
  • Tvorba reportů pro vedení společnosti;
  • Budování, vedení a motivace týmu spolupracovníků;
  • Shop floor management;
  • Spolupráce s ostatními odděleními (výroba, technologie, nákup, logistika).

Požadavky:

  • SO/SŠ vzdělání;
  • Ochotu pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém režimu v 7,5 hod. směnách / 12 hod. směnách;
  • Praxe na obdobné pozici (ideálně ve výrobní společnosti);
  • Přirozená autorita;
  • Zkušenosti s vedením lidí, jejich motivací;
  • Analytické myšlení, schopnost rychle se rozhodovat;
  • Organizační dovednosti a proaktivní přístup k řešení problémů;
  • Orientace na výsledek se zkušenostmi řešit samostatně problémy;
  • Výborné komunikační schopnosti;
  • Odolnost vůči stresu;
  • Uživatelská znalost MS Office;
  • Výhodou zbrojní průkaz, znalost nebo zájem o principy fungování zbraní a nábojů.

Nabízíme:

  • Příplatky za směnný provoz, noční a další dle zákonné legislativy;
  • Mobilní telefon a notebook;
  • Dovolená 25 dní;
  • Příspěvek na penzijní připojištění;
  • Stravenkový paušál;
  • Možnost závodního stravování;
  • Zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefon;
  • Flexibilní pracovní doba;
  • Nástup možný ihned.