Hlavní Stavbyvedoucí | Stavbyvedoucí | Stavební mistr

Jméno/Firma
Orienta Czech s.r.o.
Pracoviště
Kladno
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pro českou stabilní stavební společnost hledáme vhodné kandidáty na pozice: Hlavní Stavbyvedoucí, Stavbyvedoucího a Stavební mistr, kteří budou mít na starost projekty v rámci Kladna.

Pracovní náplň:

  • Řízení stavebních zakázek (plánování, koordinace a kontrola stavebních prací)
  • Vedení podřízených pracovníků
  • Řízení a kontrola stavebních prací
  • Spolupráce na projektech v pozemním stavitelství (kancelářské budovy, bytové domy, atd.)
  • Zodpovědnost za výsledky projektů
  • Kooperace s dodavateli
  • Jednání s investory, TDI, projektanty, úřady, atd.)

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxe v oboru
  • MS Office (Excel, Word) - uživatelská znalost

Nabízíme:

  • Prémie dle výkonu
  • Auto i pro soukromé účely (u pozice Hlavní Stavbyvedoucí)
  • Stravenkový paušál
  • Notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely (neomezené volání a sms, 20 GB dat)
  • Vzdělávací kurzy  a podpora kariérního růstu (autorizace, soft skills, IT kurzy, odborné a zákonné vzdělávání)
  • Teambuildingy (např. v létě cyklistika, v zimě lyžování v Alpách, vánoční večírek, atd.)
  • Multisport karta, karta do Makra, poukázky do lékárny k Vánocům, atd.
  • Zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky u T-Mobilu
  • Zajímavé a oceňované stavby v pozemním stavitelství