Programátor/Seřizovač CNC / tvářecí stroje

Jméno/Firma
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Řemeslné a manuální práce
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pro úspěšnou strojírenskou firmu z Brna hledáme zkušené programátory/seřizovače tvářecích strojů v dvousměnném (ráno a odpoledne) provozu.

Náplň práce:

  • Seřizování, programování a obsluha CNC strojů tvářecích strojů
  • Seřizování ohýbacích strojků
  • Obsluha více strojů v rámci směny
  • Výroba menších, středních i větších sérií
  • Odpovědnost za včasné dokončení zakázky v předepsané kvalitě
  • Spolupráce s ostatními kolegy (plánovači výroby, manuální dělníci)

Požadujeme:

  • Výuční list v oboru strojírenství, či podobném oboru
  • Technické myšlení, manuální zručnost, prostorové vidění
  • Práce se základními měřidly (posuvné měřítko nebo mikrometr)
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Zkušenost s CNC stroji, programováním, seřizováním, obsluhou
  • Výhodou povědomí o tvarování kovu za studena

Nabízíme Vám:

  • Velmi dobrou mzdu 13x za rok
  • 25 dnů dovolené, “stravenkový“ paušál, obědy, Multisport karta, aj.
  • Příplatky za odpolední směnu a přesčasy nad rámec Zákoníku práce
  • Přátelský kolektiv
  • Lidský přístup vedení
  • Nástup možný ihned