Vedoucí přípravy - pozemní stavitelství

Jméno/Firma
Trenkwalder a.s.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pro přední stavební společnost v Praze hledáme Vedoucího přípravy v oblasti pozemního stavitelství, který se chce podílet na zajímavých projektech v oblasti administrativních a komerčních budov, bytových domů a dalších staveb v Praze. Hlavním úkolem bude zajišťovat efektivní přípravu a realizaci stavebních projektů.

Nástup možný ihned.

ID: a0tbI000008BUZHQA4

Popis pozice
* Vedení přípravy projektů od počáteční fáze až po realizaci.
* Příprava a zpracování objednávek a smluv o dílo.
* Komunikace s dodavateli a optimalizace stavebních procesů.
* Vyhodnocení výběrových řízení a správa databáze subdodavatelů.
* Spolupráce se stavbyvedoucími a projektanty.

Váš profil
* VŠ/SŠ vzdělání stavebního nebo strojírenského směru.
* Praxi na obdobné pozici v oblasti pozemního stavitelství min. 3 roky.
* Silné organizační a komunikační dovednosti.
* Schopnost efektivně řídit tým a koordinovat projekty.
* MS Office (Word, Excel) uživatelsky.

Naše nabídka
* Zázemí české stabilní společnosti.
* Moderní a přátelské prostředí.
* Spolupráce s experty v oboru.
* Flexibilní pracovní doba.
* Možnost osvojit si moderní metody řízení ve stavební praxi podle aktuálních trendů.
* Konkurenční finanční ohodnocení s možností zvýšení platu v závislosti na vašich dovednostech a zkušenostech v oblasti stavebnictví.
* Bonusy a prémie.
* Firemní akce.
* Školení a kurzy.
* Kvalitní pracovní pomůcky.
* Příspěvek na stravování.
* MultiSport karta.

Kontakt
Michaela Macúchová
Ovocný trh 573/12 Praha-Staré Mesto 110 00
Mobil: +420731661211