Junior účetní

Jméno/Firma
VSL SYSTÉMY /CZ/, s.r.o.
Pracoviště
Českomoravská 2420/15, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Základní požadavky na kandidáta:

  • Vzdělání SŠ - ekonomického směru
  • Znalost účetní problematiky
  • Znalost AJ (komunikace s partnery a mateřskou společností)
  • Znalost české daňové legislativy (znalost mezinárodních daňových regulací výhodou)
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Znalost účetního programu POHODA a SAP výhodou
  • Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, spolehlivost a ochota učit se nové věci
  • Organizované a odpovědné pracovní návyky

Pracovní náplň:

  • Účtování přijatých a vystavených faktur
  • Evidence a účtování měsíčního vyúčtování zaměstnanců
  • Účtování bankovních výpisů
  • Kontrola platebních příkazů
  • Elektronická i fyzická archivace dokladů
  • Účast na ročním auditu a měsíčních/ročních závěrkách
  • Úzká spolupráce s hlavní účetní a finančním manažerem

Praxe:

  • Tato pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy, kteří mají zájem o účetnictví a chtějí se učit.

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní benefity (stravenkový paušál, příspěvek na dovolenou a penzijní připojištění, mobil, notebook)
  • Vzdělávací kurzy a možnosti profesního rozvoje

Nástup možný ihned.