Technik provozu budov (elektro)

Jméno/Firma
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o.
Pracoviště
Kříženeckého náměstí 322/5, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pro doplnění našeho servisního týmu v Praze hledáme nového technika na standardní 8hodinové (denní) pracovní směny, který bude zodpovídat za běžnou údržbu a obsluhu elektrických rozvoden NN a VN objektů - zejména administrativních a komerčních budov.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Dohled nad chodem zařízení
  • Obsluha zařízení
  • Diagnostika závad
  • Monitoring a analýza spotřeby elektrické energie
  • Provádění servisních prací a oprav

Co by Vám nemělo chybět?

  • SŠ vzdělání / výuční list v oboru elektro
  • Osvědčení o zkoušce z vyhlášky č.50/§6
  • Nebo NV 194/2022/§6
  • Základní dovednosti práce na PC
  • Osobnostní kvality: spolehlivost, samostatnost, dochvilnost, vstřícnost k zákazníkovi

Výhodou bude:

  • Zkušenost s obsluhou technologického zařízení elektrických rozvoden budov (NN, VN...)

Nabízíme

  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • Stabilní práci u mezinárodní firmy s celosvětově nejširším portfoliem výrobků pro techniku budov
  • Bezpečné a čisté pracovní prostředí
  • Profesionální tým kolegů a řádné zaškolení
  • Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, úrazové a životní pojištění, stravenkový paušál, zvýhodněné telefonní tarify, slevy u obchodních partnerů, zvýhodněnou Multisport kartu, odměna za doporučení kandidáta ad.