SERVISNÍ TECHNIK pro zdravotnické přístroje

Jméno/Firma
Fresenius Kabi s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
21. 10. 2024

Do našeho týmu hledáme posilu oddělení technického servisu na pozici:

Region: kraj Vysočina a Jihomoravský kraj

CO BUDETE DĚLAT?

  • Plánovat a vykonávat servisní činnosti (zabezpečení servisu a oprav, pravidelné údržby, BTK, revize a preventivní prohlídky)
  • Pečovat o stávající zákazníky a jejich zařízení
  • Instalovat nová zařízení vč. jejich uvedení do provozu
  • Školit odborný zdravotnický a technický personál nemocnic a dalších zdravotnických zařízení
  • Vést a aktualizovat databázi technických zařízení
  • Zpracovávat reporty a výkazy vč. práce s aplikacemi a systémy společnosti
  • Aktivně spolupracovat napříč jednotlivými odděleními (zejména s obchodníky a logistikou)

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • SŠ/VŠ (se zaměřením na elektro obory)
  • Min. 3 roky praxe na podobné pozici (ve zdravotnickém provozu výhodou)
  • Platnou zkoušku dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb, §6 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb., §6)
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint) na dobré uživatelské úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativní znalost AJ (na úrovni porozumění technické dokumentaci)
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Orientaci na zákazníka
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Pečlivost, manuální zručnost
  • Nadšení pro technické přístroje a chuť se dále v této oblasti vzdělávat
  • Flexibilitu, proaktivitu, důslednost

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?

  • Smysluplnou náplň práce v přátelském týmu
  • Podporu kolegů a zaškolení
  • Další profesní růst a rozvoj
  • Zajímavou nabídku benefitů
  • Zázemí významné nadnárodní společnosti
  • Služební vůz i k soukromému využití
  • Nástup možný ihned

Pokud jsme Vás zaujali, těšíme se na Váš STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS, nejlépe i s motivačním dopisem.