Aplikační inženýr

Jméno/Firma
Carl Zeiss spol. s r.o.
Pracoviště
Radlická 3201/14, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Služby
Vytvořeno
21. 10. 2024

Na této pozici budete školit zákazníky v obsluze třísouřadnicové měřící techniky, kterou vyrábí naše společnost. Budete na zakázku programovat měřící úlohy pro třísouřadnicovou měřící techniku podle přání našich zákazníků. Programovat budete podle výkresové dokumentace zákazníkem zadaného výrobku. Jako aplikační inženýr budete předvádět naší měřící techniku potenciálním zákazníků na výstavách, veletrzích a při dalších příležitostech.

Pracovní náplň:

  • školení SW pro měřící stroje u zákazníka / v našem školícím centru
  • zakázkové programování měřících úloh podle výkresové dokumentace
  • demonstrace měřících zařízení potenciálním zákazníkům
  • občasné práce po celé ČR a SK

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání - strojní / mechatronika nebo SŠ v témže oboru a min. 3 roky praxe
  • aktivní znalost anglického jazyka (školení v zahraničí)
  • praxe na stejné nebo na obdobné pozici výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • práce s technickou dokumentací
  • pokročilá orientace v technických výkresech
  • ochota cestovat

Nabízíme:

  • technicky velmi zajímavou práci se špičkovou technologií
  • balíček zaměstnaneckých benefitů vč. slevy na firemní produkty (zejména brýlové čočky)
  • služební vůz i k soukromým účelům (po zácviku)
  • příjemné pracovní prostředí i kolektiv zaměstnanců

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: Praha 5 (docházková vzdálenost od stanice Anděl)

Zasláním Vašeho životopisu berete na vědomí a souhlasíte s tím, že společnost Carl Zeiss, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše takto shromážděné osobní údajů v personální databázi společnosti. Takové zpracování bude prováděno jen po dobu trvání relevantního výběrového řízení a výhradně za účelem získání zaměstnance, a v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Rozumím, že bez zpracování uvedených osobních údajů společnost Carl Zeiss, spol. s r.o. nemůže řádně provést relevantní výběrové řízení.

Rovněž berete na vědomí, že na společnost Carl Zeiss, spol. s r.o. je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím emailu na adrese hr.cz"zavináč"zeiss.com nebo poštou na adrese Radlická 14/3201, 150 00 Praha 5-Smíchov. Výše uvedenými způsoby je možné se na společnost obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Výše uvedenými způsoby se můžete na společnost obracet v případě údajů zpracovávaných čistě na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů. S ohledem na nezbytnost zpracovávaných osobních údajů pro relevantní výběrové řízení však odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů, nebo vyžádaný výmaz osobních údajů apod., musí vést k ukončení výběrového řízení pro takový subjekt osobních údajů.

Zároveň prohlašujete, že všechny Vámi uvedené údaje jsou pravdivé, a že Vám je známa existence práva podat stížnost u dozorového úřadu, pokud by s Vašimi osobními údaji bylo nakládáno v rozporu s obecně platnými právními předpisy.

Společnost Carl Zeiss, spol. s r.o. nehradí náklady uchazečů spojené s jejich účastí ve výběrovém řízeni na tuto pozici.