Warehouse Manager / Manažer skladu a zasobování - Praha centrum - fashion

Jméno/Firma
Reed Personnel Services Czech Republic…
Pracoviště
Praha
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Pro mezinárodní fashion společnost hledám Manažera/ku skladu a zásobování, který/á se bude starat o plynulou operativu dodávky a rozmístění zboží, zajiští rozvoj a školení menšího týmu specialistů.

Náplň práce:

  • Přijímání zboží z centrálního evropského skladu, zajištění správného vyskladnění a vystavení
  • Zodpovědnost za inventury
  • Provádět administrativní správu zásob v obchodě
  • Řešit technické problémy s kódováním zboží
  • Poskytovat školení týkající se provozu obchodu

Co od Vás očekáváme:

  • Předchozí zkušenosti s oblastí warehouse
  • Zkušenost s vedením týmu/jednotlivců nebo ambice stát se managerem
  • Prozákaznický a pozitivní přístup
  • Vynikající organizovanost a time management
  • Znalost angličtiny, schopnost jednat v angličtině
  • Mít vynikající dovednosti v řízení času

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Slevu na výrobky
  • Bonusy
  • 13. plat
  • Stravenky
  • Možnost kariérního posunu