Seřizovač Vstřikolisu

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Kostelec nad Labem
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Do společnosti zabývající se výrobou plastových potrubních systémů v Kostelci nad Labem aktuálně hledáme nové kolegy na pozici Seřizovač vstřikolisu.

Máte technické vzdělání a logické myšlení? Potom hledáme právě vás.

Nástup do kmene společnosti.

Popis pozice:

  • seřizování stroje dle daných parametrů výrobků
  • montáž a demontáž forem strojů, jejich seřízení a rozjetí výroby + běžná údržba
  • průběžná kontrola kvality výrobků ve spolupráci s technickou kontrolou

Profil kandidáta:

  • minimálně vyučení technického směru
  • znalost a zkušenosti se seřizováním vstřikolisů
  • znalost práce na počítači
  • manuální zručnost, důslednost a cit pro přesnost, technické myšlení
  • ochota pracovat na směny – dvousměnný provoz PO – PÁ (6-18, 18-6), víkendy volné

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené + 2 dny volna za rok navíc
  • karta Benefity 300 Kč měsíčně
  • pravidelný roční bonus
  • jídelna s dotovaným stravováním
  • možnost využít zdarma svozový autobus – Ovčáry (okr. Mělník), Libiš, Neratovice, Čakovičky, Jiřice, Kostelec n. L., Mratín, Sluhy, Veleň
  • sleva na firemní výrobky
  • každoroční navýšení mzdy
  • výhodné zaměstnanecké tarify na mobilní telefony

V případě zájmu prosíme o zaslání aktuálního životopisu pomocí odpovědního tlačítka.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dopravu