Procesní inženýr

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Mladá Boleslav
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Chemie a potravinářství
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledám šikovného a zkušeného Procesního inženýra/ku pro oblast vstřikování plastů, která/ý se připojí k týmu společnosti jež je lídrem na trhu prémiových polyuretanových povrchů.

Je vám blízká optimalizace výrobních procesů, analytické myšlení a touha pracovat s moderními technologiemi v automobilovém průmyslu?

Posuňte tedy svou kariéru o krok dále!

Popis pozice:

  • Zajišťovat plynulý chod přiděleného výrobního procesu a odpovědnost za jeho optimalizaci
  • Analyzovat výrobní procesy
  • Navrhovat opatření pro snížení spotřeby materiálu, surovin a energií
  • Implementovat nové výrobní procesy
  • Aktualizovat a řídit výrobní dokumentaci
  • Implementovat principy štíhlé výroby
  • Spolupracovat s kolegy napříč firmou

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání nejlépe technického směru, budete potřebovat znalost čtení výkresové dokumentace (včetně 3D)
  • U středoškoláka pak prokazatelké zkušenosti na obdobné pozici
  • Dobré technické a analytické myšlení
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Na zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • Mezinárodní prostředí
  • Zaškolovací program
  • 5. týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zkrácenou pracovní dobu s flexibilním začátkem a koncem pracovní doby

Neváhejte a získejte novou práci, nastoupit můžete ihned. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

Těšíme se na Vás!

Tel.: zobrazit tel. číslo

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění