Řidič VZV s ŘP sk. C

Jméno/Firma
SPOLANA s.r.o.
Pracoviště
Spojovací 633, Libiš
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Jedna z nejtradičnějších společností sídlící na řece Labi, jsme jednou z největších chemických společností v České republice a zároveň jediným českým výrobcem PVC a kaprolaktamu. Náš tým se skládá z více než 700 zaměstnanců, zkušených operátorů, laborantů, technologů, pracovníků logistiky a jiné. Tradice naší společnosti sahá již do roku 1950. Jsme součástí skupiny ORLEN Unipetrol, která je největší rafinérskou a petrochemickou společností v Česku. ORLEN Unipetrol se stal součástí skupiny ORLEN, která je největším zpracovatelem ropy ve střední Evropě.

Náplň práce:

  • Nejdříve pomůžeme my Vám tak, abyste načerpal/a co nejvíce informací o firmě a náplni své práce a poté mohl/a pomoci Vy nám
  • Budete se starat o nakládku a vykládku materiálu, surovin, náhradních dílů, ale i dalších produktů
  • Pomůžete nám také s převozem materiálu a našich výrobků do předem určených skladů, které se nachází po celém našem velkém areálu

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně výuční list
  • Jelikož náš areál je velký a podléhá zákonu č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích, je potřeba mít řidičský průkaz skupiny C
  • ideálně platný průkaz řidiče VZV (není však podmínkou)
  • Rádi přijmeme kolegu, který bude spolehlivý a umět pracovat v týmu i samostatně

Co Vám můžeme nabídnout:

Z benefitů se u nás můžete těšit z 5 týdnů dovolené a stravenek v hodnotě 128 Kč (v poměru 57 Kč od zaměstnance a 71 Kč od zaměstnavatele), po zkušební době pak z multisportky jen za 275 Kč, měsíčního příspěvku na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě 700 Kč, slevy 2,30 Kč/l z vyhlašované ceny na pohonné hmoty na čerpacích stanicích ORLEN s naší tankartou, příspěvků na brýle nebo kontaktní čočky (2000 Kč/2 roky), očkování pro sebe nebo své děti (1 000 Kč/rok), mamografické, sonografické nebo prostatické vyšetření (700 Kč každé 2 roky) a lázeňské nebo rehabilitační pobyty (až 2 500 Kč/rok), a také z letního a zimního bonusu do Cafeterie v hodnotě 7 200 Kč/rok.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování