Key Account Manager pro export

Jméno/Firma
Ing. Petr Švec - PENTA s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Chemie a potravinářství
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

Komunikace se stávajícími zákazníky a celková péče o ně
Prodej širokého portfolia speciálních chemikálií do zahraničí (celosvětově)
Aktivní vyhledávání nových zákazníků a rozšiřování spolupráce se stávajícími klienty
Pravidelné návštěvy svěřených klientů a udržování přátelských vztahů
Prezentace produktů, vedení obchodních případů, příprava nabídek
Tvorba obchodního plánu, strategie a její naplňování
Účast na zahraničních veletrzích

Požadujeme:

SŠ/VŠ v chemickém nebo přírodovědeckém oboru velkou výhodou
Zkušenosti na obdobné obchodní pozici podmínkou
Zaměření na výsledky, profesionální vystupování, spolehlivost, samostatnost
Silné komunikační a vyjednávací schopnosti
Strategické uvažování a analytické schopnosti
Obchodního ducha, proaktivní a pozitivní přístup
Pokročilá znalost MS Office – Excel/Word, Helios Orange/Inuvio výhodou
Plynná AJ, schopnost vést jednání v AJ
Řidičský průkaz B

Nabízíme:

Zajímavou a pestrou práci v zázemí stabilní české společnosti
Platové ohodnocení dle zkušeností, motivační bonusový systém
Flexibilní pracovní dobu
Komplexní zaškolení na danou pozici (produktové portfolio, systém práce, informační systém)
Zaměstnanecké benefity (stravenky, dovolená navíc, občasná práce z domova)
Místo výkonu práce: Praha nebo Chrudim
Nástup možný ihned nebo dle dohody