Fakturant/ka – Karlovy Vary

Jméno/Firma
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Pracoviště
Mostecká 95, Otovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Jsme stabilní, úspěšná a rostoucí společnost, výsledky naší práce jsou vidět každý den – ať už je to čisté okolí, udržované komunikace nebo fungující veřejné osvětlení. I vy se na tom všem s námi můžete podílet.

Hledáme posilu do týmu! Baví Vás práce s čísly a máte smysl pro detail? Nechybí Vám zkušenosti s účetnictvím a fakturami? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Nabízíme:

  • Samostatnou a odpovědnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 1. 2025
  • 13. plat
  • Telefon a notebook
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Zdravotní volno

Náplň práce:

  • Kontrolovat podklady a vystavovat faktury
  • Aktualizovat smlouvy a sledovat platební morálku odběratelů
  • Vystavování storen, dobropisů a upomínek
  • Zakládání smluv
  • Vedení příslušné evidence a archivace
  • Komunikace s klienty

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • Znalost SAP výhodou
  • Časovou flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, přesnost
  • Samostatnost, loajalitu a pozitivní přístup k práci
  • Vhodné i pro absolventy

O AVE:
Jsme jednou z největších společností na trhu v oblasti odpadového hospodářství, komunálních služeb, sanací ekologických zátěží, demolic, údržby komunikací a facility managementu. Obsluhujeme přes 2 000 000 obyvatel a v ČR působíme již od roku 1993. Kromě českého trhu působí skupina AVE také na Slovensku a Ukrajině. Jsme společensky a ekologicky odpovědná společnost. Vše provádíme s pečlivým ohledem na ekologii a ochranu životního prostředí. V regionech, kde působíme se snažíme být dobrým sousedem.