Směnový údržbář / mechanik / zámečník

Jméno/Firma
STV Technology, s.r.o.
Pracoviště
Bořiny 1145, Polička
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

  • Provádí pochůzkovou a kontrolní činnost po veškerém strojním zařízení;
  • Opravy a řešení poruch na strojním zařízení;
  • Provádění preventivní, reaktivní a prediktivní údržby;
  • Spolupráce při instalacích nového strojního zařízení a infrastruktury;
  • Zajištění denního chodu strojního a technologického výrobního zařízení;
  • Provádění odborných prací v souladu s plánem údržby;
  • Zodpovědnost za plynulý chod výroby a minimalizace prostojů;
  • Spolupráce při sestavení plánu údržby a jeho optimalizace;
  • Podílí se na analýze příčin;
  • Repase poškozených dílů na strojích údržby;
  • Provádí zámečnické a montážní práce;
  • Diagnostika závad a určování vhodných řešení a opatření;
  • Odpovědnost za sklad náhradních dílů;
  • Další drobná údržba dle potřeb;
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními (Výroba, Technologie, Kvalita).

Požadavky:

  • SO vzdělání s výučním listem v oboru strojírenském (zámečník, seřizovač) nebo elektromechanik, případně SPŠ strojní - obor strojírenství nebo SPŠ elektrotechnická
  • Praxe na obdobné pozici;
  • Přesnost, preciznost;
  • ochotu pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém režimu v 7,5 hod. směnách / 12 hod. směnách;
  • Schopnost analyzovat problémy a rozhodovat se;
  • Proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem;
  • Orientace ve výkresové dokumentaci;
  • Znalost strojírenské technologie;
  • ŘP sk. B;
  • Odolnost vůči stresu;
  • Technická a manuální zručnost;
  • Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou;
  • ŘP na VZV výhodou;
  • Výhodou zbrojní průkaz, znalost nebo zájem o principy fungování zbraní a nábojů.

Nabízíme:

  • Příplatky za směnný provoz, noční a další;
  • Dovolená 25 dní;
  • Příspěvek na penzijní připojištění;
  • Stravenkový paušál;
  • Možnost závodního stravování;
  • Zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefon;
  • Příspěvek na dojíždění;
  • Nástup možný ihned.