Samostatný/ná finanční účetní

Jméno/Firma
GIT Consult Czech s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pro našeho klienta – mezinárodní investiční společnost, působící v 35 zemích světa – hledáme flexibilního, samostatného účetního (M+Ž), ochotného učit se a řešit širokou škálu účetních a širších finančních záležitostí v dynamicky se rozvíjející organizaci. Hledáme člověka s přidanou hodnotou se schopností vypořádat se s nerutinními úkoly a proaktivně ochotného převzít odpovědnost.

Podívejte se na popis pozice níže a pokud splňujete požadavky na tuto pozici a máte zájem pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost, pošlete nám prosím svoje CV v českém a anglickém jazyce.

Náplň práce:

  • Účetnictví několika projektových společností ze skupiny společnosti
  • Přijetí a zaúčtování účetních dokladů
  • Kontrola a vyhodnocování příchozích faktur
  • Příprava platebních souborů
  • Fakturace včetně zálohových faktur
  • Analýzy nákladů, pohledávek, závazků atd.
  • Spolupráce a příprava podkladů při měsíčním reportingu a roční uzávěrce
  • Příprava a podání daňového přiznání (DPH, DPPO), komunikace s FÚ
  • Spolupráce při přípravě auditu účetní závěrky a komunikace s auditory
  • Spolupráce při přípravě konsolidačních balíčků
  • Komunikace s financujícími bankami (reporting apod.)
  • Podpora při čerpání bankovních úvěrů
  • Spolupráce s daňovými poradci, auditory a advokáty

Požadované znalosti a dovednosti:

  • Praxe na obdobné pozici minimálně 3 let
  • Velmi dobrá znalost DPH
  • Vynikající znalost analýzy dat
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Organizovanost a systematičnost
  • Proaktivní přístup k práci
  • Samostatnost a orientace na výsledek

Nabízíme:

  • Zázemí prestižní společnosti a možnost dlouhodobé spolupráce
  • 5 týdnů dovolené
  • Program nadstandardní zdravotní péče – příspěvky na očkování, pravidelné preventivní prohlídky
  • Příspěvek na dotované stravování ve firemní restauraci
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši
  • Moderní Firemní fitness
  • Řada dalších zaměstnaneckých výhod
  • Možnost účasti na řade firemních akcí pro zaměstnance
  • Práce v moderním a příjemném prostředí s vynikající dopravnou dostupností