NÁMĚSTEK ADMINISTRATIVNĚ PROVOZNÍHO ÚSEKU

Jméno/Firma
Psychiatrická nemocnice Bohnice
Pracoviště
Ústavní 91/7, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Popis pozice:

Hledáme zkušeného a strategicky orientovaného lídra na pozici náměstka administrativně provozního úseku zodpovědného za řízení klíčových oblastí organizace: spisové služby, ICT, právních služeb, podnikové architektury (EA), personalistiky, DPO, projektové kanceláře a bezpečnosti. Tento manažer bude mít na starosti efektivní fungování a strategický rozvoj útvarů, včetně zajištění souladu s právními předpisy a firemními standardy.

Odpovědnosti:

  • Zajištění souladu se zákonnými požadavky na správu dokumentů a jejich archivaci, včetně řízení elektronické spisové služby.
  • Strategické řízení IT infrastruktury, technologických inovací, včetně digitalizace procesů a řízení IT a jeho projektů.
  • Řízení právních procesů, zajištění Compliance smluvní agendy a minimalizace právních rizik.
  • Zajištění sladění obchodních a IT strategií, optimalizace firemních procesů a systémů.
  • Řízení náboru, rozvoje talentů a strategického plánování lidských zdrojů, včetně podpory firemní kultury.
  • Odpovědnost za ochranu osobních údajů a zajištění souladu s GDPR a dalšími zákonnými předpisy.
  • Řízení projektů napříč organizací, včetně nastavování priorit, kontrolování rozpočtů a zdrojů.
  • Řízení fyzické a kybernetické bezpečnosti organizace, krizového řízení a ochrany majetku a osob.

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru.
  • Min. 2 roky praxe na vedoucí pozici ve vrcholovém managementu, ideálně s přesahem do více z výše uvedených oblastí, nebo 4 roky praxe ve středním managementu na stejných nebo podobných pozicích.
  • Výhodou jsou certifikace jako ISO 27001, PRINCE2, TOGAF, ITIL, ISO 22301, ISO 9000 případně jiné relevantní certifikace, nebo doložitelná praxe v požadovaných činnostech.
  • Min. 1 rok praxe v oblasti Compliance legislativních požadavků, zejména v oblastech ICT, kybernetické bezpečnosti, pracovního práva a ochrany osobních údajů.
  • Schopnost řídit různé týmy, vést jednání s externími partnery a efektivně komunikovat s vedením organizace.
  • Schopnost vypracovat a implementovat strategie pro rozvoj a efektivní fungování všech klíčových útvarů organizace.
  • Schopnost analyzovat rizika, vyhodnocovat procesy a přijímat rozhodnutí na základě dat.

Nabízíme:

  • Příležitost pro samostatnou tvůrčí práci.
  • Motivující finanční ohodnocení dle délky praxe
  • Kromě ročních či pololetních odměn vyplácených v nemocnici i další manažerské a motivační odměny v souvislosti s plněním ekonomických ukazatelů.
  • Celá škála zaměstnaneckých benefitů (služební mobilní telefon, notebook, benefity z FKSP, možnost práce na dálku atd.).
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje – možné zařazení do benefitního specializačního programu nemocnice.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Výhledová možnost získání služebního bytu v areálu nemocnice.

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:

  • Strukturovaný profesní životopis.
  • Kopie dokladu o dosaženém nejvyšším vzdělání.
  • Stručnou koncepci administrativně provozního úseku (na požádání je možná osobní schůzka se zástupcem PNB k podrobnostem).
  • Vyplněný dotazník (více na stránkách PNB www.bohnice.cz).
  • Výpis z trestního rejstříku (ne starší 90 dnů).

Přihlášky prosím zasílejte na adresu:

Mgr. Daniel Machocký

Vedoucí personálního odboru

Ústavní 91

181 02 Praha 8

Další informace na tel. 725827015 nebo e-mailu: daniel.machocky(zav)bohnice.cz

Uzávěrka přihlášek: 24. 11. 2024

Předpokládaný termín výběrového řízení: do 30. 11. 2024