Mechatronik / Elektronik

Jméno/Firma
STV Technology, s.r.o.
Pracoviště
Bořiny 1145, Polička
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

  • Samostatné provádění oprav strojů s elektrickým nebo PLC řízením;
  • Samostatné provádění údržby z hlediska mechaniky, senzoriky;
  • Samostatné provádění údržby řídicí, měřící a vyhodnocovací elektroniky;
  • Provádění preventivních prohlídek strojů;
  • Analýza výpadků a odstraňování příčin;
  • Navrhování konstrukčních změn;
  • Zajištění diagnostiky poruch;
  • Spolupráce s ostatními odděleními (Údržba, Technologie).

Požadavky:

  • SOU nebo SOŠ vzdělání - obor mechanik, elektronik, mechatronik;
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky;
  • Odborná způsobilost dle NV 194/2022 Sb. min §6 (elektrická zařízení) dříve Vyhl. 50/1978 Sb.;
  • Znalost mechanických prvků, sestav a pohyblivých částí strojů;
  • Dobrá orientace ve slaboproudé elektronice;
  • Znalost průmyslové automatizace;
  • Orientace ve výkresové dokumentaci;
  • ŘP sk. B;
  • Odolnost vůči stresu;
  • Výhodou zbrojní průkaz, znalost nebo zájem o principy fungování zbraní a nábojů.

Nabízíme:

  • Mobilní telefon a notebook;
  • Dovolená 25 dní;
  • Příspěvek na penzijní připojištění;
  • Stravenkový paušál;
  • Možnost závodního stravování;
  • Zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefon;
  • Flexibilní pracovní doba;
  • Příspěvek na dojíždění;
  • Nástup možný ihned.