Strojní technik-údržba a opravy (elektro), i absolv.

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Vyškov
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
21. 10. 2024

O pozici

O nás

Náplň práce:
Baví Vás stroje a moderní technologie? Umíte si poradit, když něco nefunguje? Aktuálně hledáme kolegu na pozici Technik strojů, nezmeškejte tedy svou šanci a přidejte se do přátelského týmu ve stabilní firmě a získejte mnoho bonusů a benefitů!

Co Vás čeká?

  • Postaráte se o pravidelnou preventivní údržbu výrobních linek
  • Opravy a vylepšování strojů a zařízení
  • Přispějete k neustálému zlepšování výkonu a stability strojů
  • Budete navrhovat úpravy strojů

Pracovní doba: 7,5h/den, třísměnný provoz PO-PÁ, noční směna pouze občas!

Nástup možný ihned, nebo dle domluvy.

V případě zájmu nám dejte vědět, rádi s Vámi probereme detaily.

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení podle praxe
  • Motivační bonusy
  • Bonusy efektivity
  • Příplatky za odpolední směny, noční
  • Volné víkendy
  • 5 týdnů dovolené pro plnohodnotný odpočinek
  • Dotované stravování v jídelně, včetně snídaní a večeří
  • Práce v moderním prostředí
  • Příměstské tábory pro děti zaměstnanců přímo v areálu firmy
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Různé příspěvky k životním a pracovním jubileím, narození dítěte, svatbě…
  • Příspěvek na kulturní a sportovní aktivity pro zábavu a relaxaci
  • Maséra přímo v areálu firmy, abyste se mohli odreagovat a zrelaxovat
  • Přátelský kolektiv a férové jednání
  • Stabilní, čisté a moderní prostředí zavedené firmy

Požadujeme:

  • Praxe s údržbou strojů a výrobních linek, s preventivní údržbou
  • Porozumění elektrickým, mechanickým, pneumatickým a hydraulickým prvkům
  • Samostatnost, zodpovědnost